EVENT TICKET

Wednesday, March 7, 2012

Mekke, Suudi Arabistan Hac ve Umre yolculuğunda erdemi

Mekke, Suudi Arabistan Hac ve Umre yolculuğunda erdemi
Ebu Hureyre'den, dedi, Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in berkhutbah aramızda, şöyle dedi: "Bu senin hac görevidir, o zaman kötü (hac) öderler." \
Sonra bir deyiş vardır, "Ey Allah'ın Elçisi, her yıl mı?" O kişi üç kez söylenir dek sessiz kaldı, sonra Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in ben evet derseniz, hiç şüphesiz bir yükümlülük haline gelecek "dedi ve kesinlikle mümkün olmayacaktır (bunu). "

 
Sonra sana izin olarak bana izin verin "dedi. Sizden ve birçok onların Peygamber ile katılmıyorum bir çok şey önce Şüphesiz ki insanı yok. Senin kadar sonra laksanakanlah, size bir şey sipariş ettiyseniz. Ve ben bir şey haram ise, o zaman bırakın. "
Ve Köle Çocukluk Haji, Kadınlar için Hacı
Yetenek iyi sağlık ile gerçekleştirilen ve onun seyahatlerinde yanı sıra güvenli ihtiyacının daha fazla uzağa gitmek güzel bir şey ve onun bakmakla yükümlü ihtiyaçları olabilir.
İbn Abbas hadisi dayalı Disyaratkannya sağlıklı, Khats'am bir kadın dedi ki: "o benim menghajikannya olması halinde, araç üzerinde oturup göze alamaz çok eski bir kişi iken Ey Allah'ın Rasulü, şüphesiz babamın hac yapmak zorunda olmuştu?"

 
O, "Ona Hajikanlah.", Dediği gibi Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in kelimelere dayanarak oldukça onun ihtiyaçlarını ve onun bakmakla yükümlü ihtiyaçları dışında bir şey olması için: "Bu yeterli olduğunu onun bakmakla israf ettiğini bir günahkar."
Gerekli güvenlik, güvenlik olmadan Hac tehlikeli olmasını gerektirir ve bu şeriat çünkü giderilmelidir. Kadınlar için Hac: koşulların bir kadının yeteneğini karşılanmış ise, o zaman tamamen erkek olarak hac için gitmek gerekir.

 
Bir koca veya bir mahram eklenmelidir ek gereksinimleri vardır bu sadece var. O almazsa, o göze alamaz denir.
Miqat (Ya Zaman Belirtilen Yerler)
Her kişi, kurban için hayvan getirdi ve bu qiran-Hac, çünkü o kurbanlık hayvan ve bu hac tamattu ', veya' hac ile birlikte umrahnya getirdi yoktu, çünkü umrahnya ilk yapılması, ya hac Hac ve Umre kombine gerçekleştirmelisiniz.
Biz qiran daha büyük, açıkladığım gibi ya da herhangi bir iş yaptı ki, o 'tamattu rağmen, alaihi sellem'in' Peygamber sallallaahu ve talimatları takip etmişti.
Biz birilerinin ihramnya arasında bertahallul onlar tavaf ve sa'i bile olsa hayvanlar onlar için boğazlanması gereken taşımaz hac qiran ifrad veya olduğunu bilmek gerekir Sonraki.
Bunlar bazen ihramnya arasında bertahallul için yeterli zaman bulamazsanız, o zaman 'Arafat az wukuf sona ermeden hac ritüelleri başlar. Bertahallul ve berihram için zaman Hac için geri nedenle, Hac ve qiran için berihram kurbanlık hayvan getirmeyin ifrad insanlar-Nahr (10. Zilhicce ayının) gününde Jumrah 'Aqabah atma sonra hariç ihramnya arasında bertahallul değil berihram kalabilir yeterli.

Bana (Peygamber sallallaahu aleyhi ve sellem'in Hac doğası) Gönderen Manasik Hajimu alın
İmam Müslim dedi babası Cafer bin Muhammed sanadnya rivayet, "Biz Ja-bira bin tanıştım Ben Muhammed bin Ali bin Hüseyin am 'Abdillah, o geldi bana geldi insanlar hakkında sordu, dedim' . 'Sonra çıplak ve elbise luarku benim iç çamaşırı, başımı elini yönettiği, ve ben o an iken benim meme arasındaki elini koydu, yeni bir yetişkin çocuk olduğunu.
O kardeşimin Hoşgeldiniz, Ey oğlum, ne istersen sor 'dedi. Ben sordum, o zaman kör oldu. Dua için zaman geldi, o da ona şal ahşap asılı giysiler koymak ise, çok az giysi çünkü yine birbirinden biter diselimutkan giyim (gövde), o omuzlar üzerine koydu, her kıyafeti ile durdu, o bize yol Dediğim Bundan sonra,
Alaihi sellem'in 'Peygamber hac sallallaahu anlat.' O da dokuz parmakla ima etti, ve dedi ki, 'Allah sellem'in laihi Şüphesiz Resulullah (Medine'de) yaşamış, onuncu yıl sonra, dokuz yıl Hacca gitmedim duyuruldu Peygamber'in alaihi sellem'in hacca gideceğini halayak.
Haji-Sunna SunnaIhram Hamamı: hadisi Zeyd ibn dayanarak o da Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in gördüğünü Thabit bir duş ihram için elbiselerini değiştirdi.
Ihram önce vücuda Giyim parfüm: hadis dayanarak '"tahallulnya berihram önce ihramnya için alaihi sellem'in ve daha önce Kabe'yi tavaf etmek. A'isha Ben kokuları Peygamber sallallaahu vermedim" dedi'

 
Ibn hadistir tarafından beyaz ihram bezle Berihram (üst ya da altında), 'Abbas, dedi, "Peygamber sallallaahu' alaihi sellem'in onun saç tarama sonra Medine'den ayrıldı ve yağ koymak, o ve arkadaşı zevk giyiyor ' ve Izar (ihram bezi üst ve bir alt). Beyaz disunnahkannya
alaihi sellem'in dedi 'Peygamber sallallaahu olduğunu, Abbas'ın Ibn hadis göre: "beyaz giysiler giyin, beyaz elbise gerçekten iyi giysi ve onunla birlikte öldü o sizin kim kafankanlah." insanlar için vadi' Aqiq yılında Namaz kim baştan sona. Bir hadis dayanarak '"alaihi sellem'in vadisinde dedi Ömer, dedi, ben Peygamber sallallaahu duydum' Aqiq:" Dün gece, messenger Rabbim geldi ve dedi ki, '(düşündüğünüz) Umre Bu mübarek vadide namaz ve söylemek Hac içinde. "
Pillars, Hac Sütunları, Hac yılında Gerekli Şeyler
Ayrıca zayıf bir tungganganku ath-Tha-i, dedi, "Ben Allah'ın sallallaahu elçisi gitti 'diye dua Müzdelife'de çıktı alaihi sellem'in, sordum,' Allah'ın Elçisi, ben bir dağ ikiz Thaya geliyorlar, ben etmişti hadis dayalı , ve ben de Allah tarafından bir dağ bir terk etmiyorum, tükenmiş ama Hac alırsam, orada durdu? '

 
O, "Bizi takip edenler, dua (Müzdelife'de) ve biz ayrılıncaya kadar bizimle kalacak ve o gerçekten gece veya gün 'Arafah içinde wukuf olduğunu daha önce, hac mükemmel olmuştur ve o kir oldu.". Yanıtladı .
Sabahlara kadar Müzdelife'de kalmak ve orada Shubuh dua, kelime ile o hadis üzerinde 'Urwa söyledi, "Kim bizim dualar (Müzdelife'de) şöyle, biz ayrılıncaya kadar sonra bizimle kal, ondan önce o gerçekten wukuf var gece veya gün 'Arafah yılında, Hac mükemmel olmuştur ve o kir ortadan kaldırmıştır. "

İhram Yasak Bu şeyler
Dikilir Giyim giyim: berihram aşağıdakileri yapın olan bir kişi için hukuka aykırı. Ibn hadis dayanarak Ömer: "O adam sordu, '?, Hiçbir sandaletler olanlar hariç giysi, eşarp, pantolon, şapka ve ayakkabı giymek için izin verilmedi' dedi, 'Allah'ın Elçisi, ne giysiler berihram insanlar tarafından giyilmelidir o ayakkabı kullanabilir, ama bileği alt kısmı kesilmiş olmalıdır. Ve giyim ve petrol Za'faran Savaşları ile yayılmasını giymek gerekir. '"

 
Onun pantolon ve ayakkabı dışında hiçbir giysi kişiler için feragat Ibn hadis dayalı hiçbir kesim ile pantolon ve ayakkabı giyin verildi 'Abbas, şöyle dedi: "Ben Peygamber sallallaahu duydum' Arafah az alaihi sellem'in berkhutbah,

 
'Terlik yok edenler, o kim berihram olanlar için, ayakkabıları ve o pantolon giymeli Izar (ihram bezi) sahip olmayanlar koymak gerekir.' ". Bir kadın için yüz ve iki eliyle kapadı. Ibn hadis dayanarak alaihi sellem'in dedi Ömer'in Hz sallallaahu ki ': hadis Hişam dayalı geçip erkek varsa o yüzünü kapatması gerekir "peçe berihram (ön kapak / peçe) ve eldiven giymek yasaktır kadınlar için." ibn '"binti Ebî Bekr el-Sıddık Fatıma bint el-Mundhir gelen Urwa, dedi, birlikte olduğumuzda berihram ve Esma iken Yüzümüz kapsayacak'."
Things That Hacı Barajı Türleri iptal eder Haji, Yasak Şehir İkinci Haram yılında şeyler,
Bu yasağın iki kutsal şehir hem de olabilir dua ve selam daima tercurahkan, Peygamber ve Resûlüne Allah'ın Subhanahu wa Ta'ala gelen bir vahiy olduğunu.
 
Iki belde haram denir, sonra da Mekke ve Medine bulunmaktadır. Bu iki şehir dışında syar'i absolutize kelimesi haram olmamalı, Aksa cami için syar'i absolutize kelime yasak olmamalı, ne de Mescid İbrahim el-Halil için, vahiy yana Mekke ve Medine hariç haram denir.
Bu yasal bir saptamadır, insan aklı bu konuda hiçbir rolü yoktur.Şehirde birinin hayatını o yasak ya da hac veya umre veya diğer amaçlar için gerçekleştirmek için ziyarete gelen insanları olan şeyleri yapmak gerekiyorsa, bu haramdır, iki, bazı şeyler yasak.
 
Şöyle yasaktır şeyler: Av hayvanları ve kuşlar, kovalamak ya da bunu yapmak için yardımcı olur.
Ağaçlar ve acil dikenli ama çok gerekli ve bu durumda Kesme.Bir silah taşıyorum. Mal toplayıp yere Bulgular Mekke'ye hac insanlar için yasak. Onu almak, ve sonra anons nerede yaşayanlar için olduğu gibi. Insanlar açıkça orada yaşayan insanların hac arasındaki fark.
U m r h
Dört yıl içinde Hz sallallaahu 'alaihi sellem'in umre dört kez, o bir seyahat birden fazla umre yerine asla. Bu sahabelerin onu sahip olduğu insanlar tarafından yapılan değildi.\Bunlardan biri bir yolculukta iki Umre menjamak bildirilmiştir Asla, ya Hz sallallaahu 'alaihi sellem'in dönemde yaşadığını ve ölümünden sonra. Dışında alaihi sellem'in Ayşe Peygamber sallallaahu ile Hac içinde zaman menstrüasyon ', o Umre için berihram için Tan'im için Ayşe çıkış eşlik kardeşler Ayşe,' Abdurrahman bin Ebi Bekr, emretti. 'Umre Ayşe o hac ağlıyordu, iptal edildi katıldı düşündüm, sonra Peygamber sallallaahu' için alaihi sellem'in mengibur onu geri Umre sağlar.
Umre, onun arkadaşı, erkek ve Tan'im gelen Hac sonrası Umre gerçekleştirmek kadınların, hem de herhangi birinin hiç bilinmeyen olduğu teklifle Aişe Ayşe içindir 'olarak yaptığı çalışmaları Ayşe yapılır.
Medine El Munawwarah  şehrine Dini ziyareti
Ebu Hureyre-Allah anhudan, o bu hadiste Peygamberimiz sallallaahu 'alaihi sellem'in devam ettiklerini belirterek: "Onlar üç cami dışında seyahat olmamalıdır: Kutsal Camii, masjidku bu ve Mescid-i Aksa." Ebu Hureyre-Allah anhudan itibaren, dedi, "Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in şöyle dedi:" masjidku içinde namaz Mescid hariç diğer camilerde bin dualar daha iyidir.' "

 
Özel erdem bu caminin üç dayanımları için asil Peygamber Camii, Mescidi Aksa Camii ve Allah Subhanahu wa Ta'ala görkemini sahip olduğu ve başka bir yerde görülmemiş bir dua dua etti. Peygamber Camii ziyaret etmek için gelen herkes bir ödül almak ve ziyareti ve dini ziyareti Peygamber Camii savunan Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in çağrısı yerine gelmelidir.

 
No-edep edep olan diğer cami bu cami üç ayrılmış, ancak bazı insanlarda oluşabilecek bir karmaşa, sonunda set-edep edep Peygamber Camii özgü. Edilir Asil olmayan Peygamber camiye gömüldü, bu karışıklık asla olmazdı.
Medine'ye gelip Peygamber Camii de ziyaret etmek istedik Müslümanlar için açık, bu konuda için, biz bu camiye edep edep-dini ziyaret getirecektir:
Kaynak: http://almanhaj.or.id

Beş iyi neden Agoda de Suudi Arabistan Hac ve Umre gezisi sırasında bir otel odasında kitap.

Mekke, Medine, Cidde ve Agoda ile Suudi Arabistan'da diğer şehirlerin şehirler için Hac ve Umre gezileri sırasında bir otel odasında kitap için beş iyi neden sol tarafta reklamları (sağ) veya bu makalenin altındaki ya da böyle bir günlüğü tıklayınaşağıda aetikel şunlardır:


 
Dünya çapında 170.000 'den fazla otel - her gün daha eklenir
 
Fazla 4.000.000 memnun müşteri tarafından güvenilen
 
1.2 milyon + otel gözden Agoda müşterilerine her yıl
 
1.000 'den fazla ücretsiz gece ödül puan ile her gün itfa
 
Dünya çapında 22,000 'den fazla şehirde kullanılabilirliği ile
Mekke Şehir Merkezinde, Mevcut 12 bulunan 12 otel

 
arasındaUSD 293gece Moevenpick Hotel & Residence Makkah başınaKral Abdul Aziz Kapısı P.O. arasında Abraj Al Bait Kutu 17 700, Mekke / Makkah 86 yoruma Fantastic 21 955 8.1based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityÖzel misafirler için tasarlanmış, Mekke, zarif odalar, süitler ve konut daireler sunmaktadır 5 yıldızlı lüks otelin dinin kalbinde yer alan ...Bu konum, Haram, alışveriş ve yemek yakındır. Otel, Grand Camii Ezan ve namaz duyabileceği bir ses sistemi ile donatılmıştır ...Zahrul, Malezya 9 Şubat 2012


 
arasındaUSD 547gece Mekke Hilton Towers başınaPO Box 844, Mekke / Makkah Fantastic 66 yoruma 8.5based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi City599 odalı bu tesis, 4 yıldızlı bir otelden beklediğiniz tüm olanaklar ve hizmetler vardır. Misafir içeri bekleyen bir DVD / CD çalar, mutfak, film bulacaksınız ..Kahvaltı rezervasyon gerçek ve şaşırtıcı ...Abdulnasser, Katar 27 Aralık 2011


 
arasındaUSD 1.067Gece Raffles Mekke SarayıP.O. Box 1281, Oum Al-Qura St, Mekke / Makkah 21 Büyük 955 7 yoruma 9.5based

  
Bölgesi: Mekke Downtown Wi-Fi5 yıldızlı otelde 209 odanın her biri iyi bir üstün olanakları vardır.Oteldeki her odada konuklara Klima, Sigara İçilmez Odalar, Bornoz sunuyor. Kahve dükkanı, ...çok yeni ve bu yedi yıldız ve ben sadece bu otelin almak ommra gitmek isteyen herkese tavsiye ederiz ...Ahmed, Birleşik Arap Emirlikleri 15 Ocak 2012


 
arasındaUSD 53gece Hotel Mercure Hibatullah başınaUm Al Qura Caddesi Al Hafayer POBOX 51 177, İbrahim Al Khalil Street, Mekke / Mekke 2 yoruma ortalamanın üstünde 6.0based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityArkanıza yaslanın ve her bekleyen Televizyon, Sigara İçilmez Odalar, Mini Bar bulacaksınız pikiran.Para Misafir misafir konforu ile tasarlanmış 381 otel odalarının birinde dinlenebilir ...

 
arasındaUSD 293gece Hilton Makkah Otel başınaPo Box 844, Mekke / Makkah Fantastic 21 yoruma 8.9based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda çalışma masası, saç kurutma makinesi, in-house filmleri gibi diğer olanaklar var. Konuklar, otel tesisleri ve hizmetleri toplantı salonları, dükkanlar, yer keyfine varacaksınız ...hizmet ve Ka sadece infront 'bah ...Syafuan, Endonezya 21 Şubat 2012


 
arasındaUSD 154gece White Palace Hotel başınaŞamiye, Mekke / Makkah 1 yoruma alınan 2.0based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda TV, duş, ayrı duş ve küvet, mini bar bulunuyor.Çamaşırhane / kuru temizleme, market, 24 saat oda servisi bulabileceğiniz ekstra konfor bazıları ...

 
arasındaUSD 347gece Mekke Clock Royal Tower A Fairmont Hotel başınaKral Abdul Aziz Endowment, Mekke / Makkah Fantastic 15 yoruma 8.4based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda her odada odada kasa, masa da, saç kurutma makinesi ütü var. Restoran, çamaşırhane / kuru temizleme, 24 saat oda servisi, bazı ek olarak ...harika bir açık büfe, Kabe manzaralı güzel oldu ...Reem, Kuveyt 17 Ocak 2012


 
arasındaUSD 203gece Hotel Al Shohada başınaP.O. Kutu ortalama 10 056, Mekke / Makkah,. 1 yoruma 5.7based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityOtel yapmak için her şey konfor ve rahatlama sağlayan, konuk deneyimi etrafında odaklanmıştır. Güvenli üzerinden Mekke / Makkah basit Al Shohada Otel rezervasyonu ...

 
arasındaUSD 1.333gecelik Al Makam Konut Center HotelAjyad Street, Mekke / Makkah 1 yoruma alınan 3.7based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda banyo, kahve / çay, uydu / kablo TV, emanet kutuları ve diğer tesisleri var. Konukların konfor ve rahatlık için ayrıca çamaşırhane bulacaksınız ...

 
arasındaUSD 24gece Hotel Plaza Mobark 2 başınaAl Mesflah - İbrahim Al Khalil Street, Mekke / Mekke 2 yoruma aldı 3.8based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityHer odada özelliklerden bazıları uydu / kablo TV, mini bar, klima bulunmaktadır. Misafirler daha tam hissettirmek için, Mekke / Makkah otel, iş merkezi ...

 
arasındaUSD 227gece Dar Al Eiman Royal Hotel başınaAjyad Street, Mekke / Makkah Fantastic 19 yoruma 8.4based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityResepsiyon, oda bar, mini, saç kurutma makinesi, her odada misafir bulacaksınız olanaklar arasında. Otelin bir parçası olarak bir restoran servisi, çamaşırhane / kuru temizleme, mağaza sahiptir ...Haram, servis, yemek yerleri ve dükkanlar çok çok clost ...Heysem, Kanada 13 Aralık 2011


 
arasındaUSD 293Rotana Hotel, Mekke tarafından gecelik Al Marwa RayhaanAbraj Al Bait, Ajyad Street, Mekke / Makkah Çok İyi 20 yoruma 7.9based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityDiğer olanaklar, saç kurutma makinesi, ütü masası, çalışma masası, bornoz arasında, her odada yer aldı. Konuklar, otelin restoran hizmeti, çamaşırhane / kuru temizleme, 24 saat de ...

El-Mescid-i Haram Camii yakınında bulunan 10 otel (1km içinde), 10 Mevcut

 
arasındaUSD 1.067Gece Raffles Mekke SarayıP.O. Box 1281, Oum Al-Qura St, Mekke / Makkah 21 955 (Al-Masjid 0,26 kilometre El-Mescid-i Haram) Büyük 7 yoruma 9.5based

  
Bölgesi: Mekke Downtown Wi-Fi5 yıldızlı otelde 209 odanın her biri iyi bir üstün olanakları vardır.Oteldeki her odada konuklara Klima, Sigara İçilmez Odalar, Bornoz sunuyor. Kahve dükkanı, ...çok yeni ve bu yedi yıldız ve ben sadece bu otelin almak ommra gitmek isteyen herkese tavsiye ederiz ...Ahmed, Birleşik Arap Emirlikleri 15 Ocak 2012


 
arasındaUSD 293gece Hilton Makkah Otel başınaPo Box 844, Mekke / Makkah (Al-Masjid den 0.27 kilometre El-Mescid-i Haram) Fantastic 21 yoruma 8.9based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda çalışma masası, saç kurutma makinesi, in-house filmleri gibi diğer olanaklar var. Konuklar, otel tesisleri ve hizmetleri toplantı salonları, dükkanlar, yer keyfine varacaksınız ...hizmet ve Ka sadece infront 'bah ...Syafuan, Endonezya 21 Şubat 2012


 
arasındaUSD 227gece Dar Al Eiman Royal Hotel başınaAjyad Street, Mekke / Makkah (Al-Masjid den 0.28 kilometre El-Mescid-i Haram) Fantastic 19 yoruma 8.4based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityResepsiyon, oda bar, mini, saç kurutma makinesi, her odada misafir bulacaksınız olanaklar arasında. Otelin bir parçası olarak bir restoran servisi, çamaşırhane / kuru temizleme, mağaza sahiptir ...Haram, servis, yemek yerleri ve dükkanlar çok çok clost ...Heysem, Kanada 13 Aralık 2011


 
arasındaUSD 1.333gecelik Al Makam Konut Center HotelAjyad Street, Mekke / Makkah (Al-Mescidi ile 0.31 kilometre El-Mescid-i Haram) Kabul Edilebilir 1 yoruma 3.7based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda banyo, kahve / çay, uydu / kablo TV, emanet kutuları ve diğer tesisleri var. Konukların konfor ve rahatlık için ayrıca çamaşırhane bulacaksınız ...

 
arasındaUSD 293gece Moevenpick Hotel & Residence Makkah başınaKral Abdul Aziz Kapısı P.O. arasında Abraj Al Bait Kutu 17 700, Fantastic Mekke / Makkah 21 955 (Al-Masjid den 0.32 kilometre El-Mescid-i Haram) 86 yoruma 8.1based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityÖzel misafirler için tasarlanmış, Mekke, zarif odalar, süitler ve konut daireler sunmaktadır 5 yıldızlı lüks otelin dinin kalbinde yer alan ...Bu konum, Haram, alışveriş ve yemek yakındır. Otel, Grand Camii Ezan ve namaz duyabileceği bir ses sistemi ile donatılmıştır ...Zahrul, Malezya 9 Şubat 2012


 
arasındaUSD 347gece Mekke Clock Royal Tower A Fairmont Hotel başınaKral Abdul Aziz Endowment, Mekke / Makkah (Al-Mescidi ile 0.33 kilometre El-Mescid-i Haram) Fantastic 15 yoruma 8.4based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda her odada odada kasa, masa da, saç kurutma makinesi ütü var. Restoran, çamaşırhane / kuru temizleme, 24 saat oda servisi, bazı ek olarak ...harika bir açık büfe, Kabe manzaralı güzel oldu ...Reem, Kuveyt 17 Ocak 2012


 
arasındaUSD 293Rotana Hotel, Mekke tarafından gecelik Al Marwa RayhaanAbraj Al Bait, Ajyad Street, Mekke / Makkah (Al-Mescidi ile 0.33 kilometre El-Mescid-i Haram) Çok İyi 20 yoruma 7.9based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityDiğer olanaklar, saç kurutma makinesi, ütü masası, çalışma masası, bornoz arasında, her odada yer aldı. Konuklar, otelin restoran hizmeti, çamaşırhane / kuru temizleme, 24 saat de ...

 
arasındaUSD 547gece Mekke Hilton Towers başınaPO Box 844, Mekke / Makkah 66 yoruma 8.5based Fantastic (Al-Mescid-i Haram Camii 0.38 kilometre)

  
Otel Alanı: Mekke merkezi City599 odalı bu tesis, 4 yıldızlı bir otelden beklediğiniz tüm olanaklar ve hizmetler vardır. Misafir içeri bekleyen bir DVD / CD çalar, mutfak, film bulacaksınız ..Kahvaltı rezervasyon gerçek ve şaşırtıcı ...Abdulnasser, Katar 27 Aralık 2011


 
arasındaUSD 154gece White Palace Hotel başınaŞamiye, Mekke / Makkah (Al-Mescidi ile 0.69 kilometre El-Mescid-i Haram) Kabul Edilebilir 1 yoruma 2.0based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityTüm odalarda TV, duş, ayrı duş ve küvet, mini bar bulunuyor.Çamaşırhane / kuru temizleme, market, 24 saat oda servisi bulabileceğiniz ekstra konfor bazıları ...

 
arasındaUSD 203gece Hotel Al Shohada başınaP.O. Kutu 10 056, Mekke / Makkah., (Al-Masjid dan 0.83 kilometre El-Mescid-i Haram) ortalamanın üstünde 1 yoruma 5.7based

  
Otel Alanı: Mekke merkezi CityOtel yapmak için her şey konfor ve rahatlama sağlayan, konuk deneyimi etrafında odaklanmıştır. Güvenli üzerinden Mekke / Makkah basit Al Shohada Otel rezervasyonu.
21 Oteller Medina / Medine, 1 Mevcut bulundu

 
arasındaUSD 240gece Hilton Madinah başınaKral Fahd Yol P.O. Al Madina Mounawara Box 3939, Medina / Medine Çok İyi 10 yoruma 8.0based

  
Bölgesi: Medine Şehir MerkeziKonuklar, 3 yıldızlı otelde 340 odanın her biri bütün iyi olanakları bulacaksınız. Her odada saç kurutma makinesi, çalışma masası, klima, günlük gazete. Bu ...Nabawi, konforlu odalar yakın Yer ...Zahrul, Malezya 5 Şubat 2012


 
arasındaUSD 107Medine'de gece Villa başınaNorth Central Area, Medine, Suudi Arabistan, Medine / Medine Çok İyi 12 yoruma 7.7based

  
Bölgesi: Medine Şehir MerkeziHer odada özelliklerden bazıları Sigara İçilmez Odalar, ütü odası, ütü masası, çalışma masası. Executive kat, asansör, 24 saat oda servisi olacağınız ekstra konfor bazıları ...Temiz ve düzenli. Kabul makul İngilizce dil konuşuyor ...Syed, Kanada 15 Şubat 2012


 
arasındaUSD 1.813gece Otel Medine Crom başınaOrta Batı Bölgesi, Medina / Medine Fun 3 yorumlar 6.6based

  
Bölgesi: Medine Şehir MerkeziMisafir odasında bekleyen her kamar.Selain güvenli odada saç kurutma makinesi, günlük gazete, bulacaksınız, Medine / Medine'de özelliği bir çamaşırhane / kuru temizleme, executive kat vardır ...

 
arasındaUSD 127gecelik Al Ansar Golden HotelKutsal Camii karşısında, Kuzey Orta Alan, Medina / Medine Yeni!Yakında gözden
  
Bölgesi: Medine Şehir MerkeziUygun konumu, özel personeli ve birinci sınıf tesisleri bu oteli gezginler arasında bir favori olun. Al Ansar Golden Hotel Medina / Medine kolay rezervasyon yapın ...

 
arasındaUSD 133Gecelik Madinah Marriott HotelKing Faisal Street, Batı Provice, Medine / Medine İyi 14 yoruma 7.3based

  
Bölgesi: Medine Şehir MerkeziKonuklar, Klima, Sigara İçilmez Odalar, her odada beklerken Televizyon bulacaksınız. Restoranlar, mağazalar, 24 saat oda servisi, Business Center olacağınız ekstra konfor bazıları ...

 
arasındaUSD 160Gece Empire Hotel başına DyarKing Fahad Street, Medina / Medine Yeni!Yakında gözden
  
Bölgesi: DiğerMisafirler rahat hissettirmek için tüm odalar Sigara İçilmez Odalar, Günlük Gazete, Saç Kurutma makinası bulunuyor.Konuklar, otelin restoran, asansör, oda 24 saat vardır ...
Cidde'de bulunan 47 otel, 3 Mevcut

 
arasındaUSD 184gecelik Al Hamra Hotel Pullman tarafından yönetilenFilistin Sokak, İyi PO Box 7375, Cidde 8 yoruma 7.0based

  
Bölgesi: Bölgesel FalastinTüm odalarda ev, ütü masası, sigara içilmeyen odalar bulunuyor. 24 saat oda servisi, restoran, dükkan size Cidde bulabileceğiniz ekstra konfor bazıları ...

 
arasındaUSD 97gece Holiday Inn Jeddah Al Salam Hotel başınaKing St PO Box 6582 Mekke Yolu Khaled, Cidde 14 yoruma ortalamanın üstünde 5.8based

  
Bölgesi: Cidde Şehir MerkeziTüm odalarda kasa, ütü masası, günlük gazete, klima ve diğer imkanlar barındırmaktadır. Konuklar, otelin iş merkezi, toplantı olanakları, yer ...Yer - iş seyahatleri için mükemmel ...Norhanirus, Malezya 6 Şubat 2012


 
arasındaUSD 280gece Jeddah Hilton Hotel başınaAl Corniche yol, PO Box 21, Suudi Arabistan, Cidde krallığının 362 128 428 Cidde al Shati ilçe Çok İyi 25 yoruma 7.7based

  
Bölgesi: Cidde SuburbsKonuklar masası populer.Semua, bornoz, in-house filmleri, sigara içilmeyen odalar yanı sıra sahip 5 yıldızlı otel odasında 388 odanın her biri bütün iyi olanakları bulacaksınız ...

 
arasındaUSD 232Cidde - gece Radisson SAS Royal Suite Hotel başınaMadina Road, Cidde Çok İyi 5 yoruma 7.7based

  
Otel Alanı: bir alan NahdahMisafirler rahat hissettirmek için tüm odalar Sigara İçilmez Odalar, Günlük Gazete, AC bulunuyor. Cidde Mükemmel Otel ayrıca, 24 saat oda servisi vardır ...

 
arasındaUSD 427Gecelik Rosewood Corniche OtelCorniche Road, Cidde 48 122 8 yoruma Fantastic 9.0based

  
Bölgesi: Diğer5 yıldızlı otelde 127 oda her iki üstün olanakları vardır. Kablosuz, oda, internet erişimi - - tüm odalarda TV, internet erişimi de dahil ...

 
arasındaUSD 267gece Hotel Intercontinental Cidde başınaCorniche Al Hamra, Cidde Fun 3 yorumlar 6.8based

  
Otel Alanı: Waterfront AlanlarıKonuklar her odada bekliyor ütü odası, çalışma masası, klima bulacaksınız. Aynı zamanda otel restoran, toplantı salonları, dükkanlar bulunabilir. Otel üstün sağlar ...

 
arasındaUSD 257gece Crowne Plaza Hotel başınaAl-Corniche Al Hamra District, Cidde Fantastic 8 yoruma 8.3based

  
Otel Alanı: Waterfront AlanlarıBu 5 yıldızlı otelde 226 odanın her biri Saç Kurutma makinası, Internet Bağlantısı bulunmaktadır Her odada rumah.Beberapa özellikleri tüm konfor ve rahatlığına sahip - LAN, hava ...

 
arasındaUSD 147gece Radisson Blu Hotel Jeddah başınaÇok İyi Medina Road POBox 8483 Cidde, Cidde 21 482 12 yoruma 8.0based

  
Bölgesi: DiğerArkanıza yaslanın ve bütün Klima, İnternet Bağlantısı olan keyif alacaksınız pikiran.Beberapa özellikleri misafirlerin konforu ile tasarlanmış 292 otel odalarının birinde dinlenebilir - LAN, ...çok uygun bir konuma ve iyi iş imkanları ....David, Avustralya'da 14 Ocak 2012


 
arasındaUSD 74gece Golden Tulip Hotel Jeddah başınaAirport Road, PO Box 2559 Cidde 21 461 Suudi Arabistan, Cidde 3 yoruma 5.0based alınan

  
Bölgesi: HavaalanıAyak uygun çeşitli imkanlar övünme, merkezi Cidde modern bir tesistir. Otel, plaj ve sadece yakın turistler için ideal bir konuma sahiptir ...

 
arasındaUSD 547gece Waldorf Astoria Kasr El Şark başınaNorth Corniche Road, Cidde Fantastic 2 yoruma 8.8based

  
Bölgesi: Cidde Şehir Merkezi5 yıldızlı tesis, iş ya da tatil, 38 odanın her biri olsun, Waldorf Astoria Kasr El Şark konuklarına konforlu ve gaya.Setiap odasında internet erişimi dinlenmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır ...

 
arasındaUSD 213gece Mövenpick Hotel Jeddah başınaPO Box 2109 Madina Road, Cidde Çok İyi 14 yoruma 7.8based

  
Bölgesi: Cidde Şehir MerkeziArkanıza yaslanın ve misafirler rahat hissettirecek her pikiran.Untuk misafir konforu ile tasarlanmış 124 otel odalarının birinde dinlenebilir, tüm odalarda, oda saç özelliği ...

 
arasındaUSD 106gece Red Sea Palace Hotel başınaKing Abdulaziz Road PO Box 824 21 421 Cidde Suudi Arabistan, Cidde İyi 7 yoruma 7.0based

  
Bölgesi: HavaalanıŞehrin tam kalbinde yer alan Cidde Red Sea Palace Hotel, keşfetmek için bir üs olarak kullanmak için ne daha iyi bir otel?Bu özellik bulunan alışveriş severlerin, için ideal bir yerdir ...

 
arasındaUSD 129gece Makarim Köyü Annakheel başınaKuzey nefret, Cidde Fun 6 yoruma 6.5based

  
Bölgesi: DiğerHer odada duş, balkon / teras, mini bar, uydu / kablo TV. Cidde Mükemmel Otelde ayrıca bir çamaşırhane / kuru temizleme, alışveriş, toplantı olanakları, var ...

 
arasındaUSD 138gece Ramada Continental Hotel Jeddah başınaÇok İyi 472 Filistin Sokak, Cidde 21 5 değerlendirme 7.7based

  
Bölgesi: DiğerOteldeki her odada konuklara duş, televizyon, sigara içilmeyen odalar sunmaktadır. Konuklar restoran, toplantı da dahil olmak üzere otel tesisleri ve hizmetler keyfine varacaksınız ...

 
arasındaUSD 92gece Daire Ewa Safari Hotel başınaAlsalama Dist. -Madina Al-Kureyş Bridge Road, Cidde Fun 3 yorumlar 6.2based

  
Bölgesi: DiğerMisafirler rahat hissettirmek için, her odada televizyon, klima, ütü masası var. Konuklar, otelin asansör, iş merkezi, oda 24 saat vardır ...

 
arasındaUSD 240gece Elaf Cidde Kızıldeniz Mall Otel başınaCorniche Road, Cidde Fantastic 7 yoruma 8.8based

  
Bölgesi: DiğerTüm odalarda saç kurutma makinesi, günlük gazete, klima, her odada ütü masası var. Konuklar, otelin çamaşırhane / kuru temizleme, toplantı içerir ...

 
arasındaUSD 79gece Holiday Jawad Al Al Abyad başınaPrens Fahad Street (Siteen Caddesi), Yeni Cidde!Yakında gözden
  
Bölgesi: DiğerHer odada özelliklerden bazıları uydu / kablo TV, banyo, sigara içilmeyen odalar, duş bulunmaktadır. Konuklar güvenlik dahil otel tesisleri ve hizmetler keyfine varacaksınız ...

 
arasındaUSD 91gece Rest Inn Suites Otel Sulusepken başınaKral Abdülaziz Yolu, Yeni Cidde.!Yakında gözden
  
Bölgesi: DiğerTüm odalarda klima, duş ve küvet, uydu / kablo TV bulunuyor.Her konuk var daha eksiksiz yapmak için, Cidde otel asansör, oda servisi sunuyor ...

 
arasında67 $gece Hotel Suites Sanam başınaTicari ilçe, Cidde Büyük 1 yoruma 10.0based

  
Bölgesi: DiğerKonuklar her odada bekliyor Ütü Masası, Masa, Saç Kurutma makinası bulacaksınız. Konuklar, uzay asansörü, restoran 24 saat dahil otel tesisleri ve hizmetler keyfine varacaksınız ...

 
arasındaUSD 93gece Bhadur Resort Cidde başınaObhor kuzey, Cidde 1 yoruma alınan 3.0based

  
Bölgesi: DiğerTelevizyon, küvet, her iyi donanımlı otel odasında klima vardır.Bir restoran, oda servisi, emanet kasaları, iş merkezi, Cidde özellikleri ...

 
arasındaUSD 479gece Park Hyatt Jeddah Marina Club and Spa Hotel başınaAl Hamra District, Güney Corniche, 2 yoruma Cidde 6.7based Fun

  
Otel Alanı: Waterfront AlanlarıHer odada klima, sigara içilmeyen odalar, çalışma masası olduğunu. Cidde Mükemmel Otelde ayrıca 24 saat oda servisi, mağazalar, toplantı olanakları bulunmaktadır. Eğlence için tüm imkanları.
Bir blogu diğer dillerde daha fazla bilgi aşağıya bakın:
http://kekabah.blogspot.com/http://travelandhealthnews.blogspot.comhttp://entertainmentandgetextramoney.blogspot.comhttp://mjusuf.blogspot.com/http://computer-internet-usaha.blogspot.com/http://computer-internet-3d-animationsetc.blogspot.com/http://newsvideo-photo.blogspot.com/http://allsportcourseskursusolahraga.blogspot.com/http://computer-internet-bussines.blogspot.com/http://education-pendidikan-online.blogspot.com/http://jobvacancieslowongankerja.blogspot.com/http://soccercoursessepakbola.blogspot.com/http://moviemusicfilmmusik.blogspot.com/http://languagecourseskursusbahasa.blogspot.com/http://cookreciperesepmasakan.blogspot.com/http://clickbankbussinesbankdatabisnis.blogspot.com/http://entertainmentandgetextramone.blogspot.com

No comments:

Post a Comment