EVENT TICKET

Wednesday, March 7, 2012

فضیلت از سفر خود را از حج و عمره به مکه، عربستان سعودی

فضیلت از سفر خود را از حج و عمره به مکه، عربستان سعودی
او گفت، از ابو Hurayrah، 'alaihi WA حضرت sallallaahu sallam berkhutbah در میان ما، او گفت: "واجب است پس از زیارت شما، و سپس به فقرا (زیارت) پرداخت \"
پس از آن است که یک ضرب المثل وجود دارد، آیا هر سال، شناسه ای خدا؟ "سپس او بود ساکت تا فرد است گفت: سه بار sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam گفت،" اگر من می گویند بله، بدون شک خواهد تبدیل به مسئولیت و شما قطعا نمی خواهد باشد قادر به (انجام آن). "

 
سپس او گفت: "اجازه بدهید که شما به من اجازه دادم. مطمئنا که نابود مردم قبل از شما تا حد زیادی به درخواست و بسیاری از مخالفت با پیامبر (ص) خود را. اگر من دستور داد چیزی برای شما، و سپس تا آنجا که می laksanakanlah. و اگر چیزی منع کنند، و سپس ترک "
و برده در دوران کودکی حاجی، حاجی برای زنان
توانایی را می توان با بهداشت خوب متوجه شدم و چیزی بسیار به از بین برود، بیشتر از نیازهای خود را و نیازهای وابستگان خود را به خوبی به عنوان امن در سفر است.
Disyaratkannya سالم، بر اساس حدیث ابن عباس که زنی از Khats'am گفت: "مسنجر O خدا، قطعا پدر من مجبور شده بود به انجام حج در حالی که او بسیار قدیمی مردم که نه می تواند استطاعت در وسیله نقلیه بنشینم، اگر من ممکن است menghajikannya بود؟"

 
او گفت، "Hajikanlah او." همانطور که برای داشتن چیزی بسیار فراتر از نیازهای خود را و نیازهای افراد وابسته به خود را، بر اساس کلمات sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam: "کافی است که 1 گناهکار که او بود به هدر رفتن وابستگان خود را."
امنیت مورد نیاز، زیرا بدون امنیت مستلزم آن است که حج خطرناک است و این شریعت است، باید حذف شود. زیارت برای زنان: اگر شرایط بر روی توانایی یک زن ملاقات نمود، سپس او باید برای حج به طور کامل به عنوان مردان.

 
این که شرایط اضافی است که باید توسط شوهر یا مهرام همراه وجود دارد. اگر او آن را دریافت کند، او را ندارند.
میقات (یا اماکن زمان مشخص)
هر فرد باید حج و عمره ترکیب، انجام یا umrahnya را اول به دلیل حیوانات قربانی و این tamattu زیارت، و یا «umrahnya همراه با زیارت او به ارمغان آورد چرا که او حیوانات را برای قربانی کردن آورده است، و این است qiran، حج انجام می شود.
در هر دو صورت که هر کار او، او دستورالعمل از حضرت sallallaahu (ص) را دنبال کرده بود 'alaihi WA sallam، اگر چه tamattu' بزرگتر از qiran، همانطور که ما توضیح داده شده است.
بعد ما باید به کسی است که در زیارت qiran ifrad یا که کار حمل نمی حیوانات باید برای آنها ذبح حتی اگر bertahallul از ihramnya هنگامی که دور چیزی گردیدن و sa'i.
آنها گاهی اوقات زمان کافی برای bertahallul از ihramnya را پیدا کند، سپس مناسک حج قبل از wukuf در عرفات "به پایان رسید شروع می شود. بنابراین، افرادی که berihram برای حج و qiran ifrad حیوانات قربانی را ممکن است باقی می ماند berihram ihramnya bertahallul نیست جز پس از پرتاب Aqabah Jumrah در روز از نهر (ذوالقرنین الحجه 10) اگر زمان برای bertahallul و berihram برای حج بازگشت کافی است.

نگاهی Manasik Hajimu از من (طبیعت حج پیامبر sallallaahu alayhi WA sallam)
امام مسلمانان توسط جعفر بن محمد sanadnya پدرش روایت او گفت، "ما رو به دیدار با جعفر، آبجو بن" Abdillah، او که آمد، آمد تا به من خواست، من گفت، «من محمد بن 'علی بن حسین سپس او دست خود را به سر من، لخت luarku لباس لباس زیر مرا، و قرار دادن دست خود را بین نوک سینه های من در حالی که من در آن لحظه بود فرزندان جدید است.
او گفت: "خوش آمدید، ای پسر برادر من، هر آنچه شما می خواهید بپرسید. من از او پرسیدم، او کور که در آن زمان بود. وقت نماز آمد، او ایستاده بود با diselimutkan لباس (بدن)، هر لباس او آن را بر روی شانه ها قرار داده، به پایان می رسد از هم جدا بار دیگر به دلیل لباس بسیار کمی، در حالی که او در لباس شال های چوبی خود را حلق آویز قرار داده، او منجر به ما است. پس از که من گفتم،
"به من بگو در مورد پیامبر (ص) زیارت sallallaahu 'alaihi WA sallam." او همچنین با 9 انگشت اشاره کرد، گفت، "همانا رسول Allaah WA sallam laihi زندگی می کردند (در مدینه)، به حج رفتن برای نه سال، پس از آن از ده سال به اعلام شد halayak که پیامبر alaihi WA sallam حج.
حاجی سنت سنتحمام زمانی که احرام: بر اساس حدیث زید بن ثابت او را دیدم که حضرت sallallaahu alaihi WA sallam سپس لباس خود را برای احرام دوش تغییر کرده است.
استفاده از عطر در بدن قبل از احرام: بر اساس حدیث A'isha گفت: "من، رایحه حضرت sallallaahu، هرگز alaihi WA sallam به ihramnya قبل از tahallulnya berihram و کعبه قبل از دور چیزی گردیدن."

 
Berihram با پارچه احرام (یا بالا یا پایین)، که سفید hadeeth از ابن عباس است، او گفت، "sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam از مدینه پس از ترکیب موهای خود را ترک و قرار دادن بر روی نفت، پس از آن او و دوست خود را با پوشیدن لذت |و izar (پارچه احرام بالا و پایین). disunnahkannya سفید
بر اساس hadeeth از ابن عباس، که sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam گفت: "لباس سفید بپوشید، لباس های سفید در واقع شما با بهترین لباس و kafankanlah کسانی از شما که با او فوت کرد." نماز در عقیق دره "برای مردم کهاز طریق آن. بر اساس حدیث عمر، او گفت، "من شنیده sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam گفت: در دره" عقیق: "شب گذشته، از رسول پروردگار من آمد و گفت: نماز در این دره پر برکت و می گویند (قصد) عمره در مراسم حج. "
ستون، ستون حج، چیزهایی که در حج مورد نیاز
همچنین در این حدیث بر اساس هر ورزشکار-THA، او گفت، "من به رسول خدا sallallaahu رفت 'alaihi WA sallam زمانی که او از در Muzdalifah آمد به دعا، من او را پرسید،" رسول خدا، من از کوه دوقلو Thaya آمده، من می خواهم ساخته شده tungganganku ضعیف ، و من هم خسته شده، از طرف خدا به من یک کوه را ترک نمی کنم، اما من متوقف شود وجود دارد، اگر من حج؟

 
او جواب داد: "کسانی که ما را دنبال دعا (در Muzdalifah) و با ما باقی بماند تا زمانی که ما، و قبل از آن او واقعا wukuf در 'Arafah در شب یا روز، حج بوده است کامل و حذف خاک. است.
اقامت در Muzdalifah تا صبح به دعا و Shubuh وجود دارد، کلمات او 'Urwa را hadeeth گفت: "هر کس زیر دعاهای ما (در Muzdalifah) را، و سپس با ما باقی بماند تا زمانی که ما را ترک کرد، و قبل از آن او واقعا wukuf در 'Arafah در شب و یا روز، حج بوده است کامل و حذف خاک. "

چیزهایی که ممنوعه وقتی به بطلان نماز امام
برای کسی است که berihram زیر را انجام دهید: لباس سایش دوخته شده است که غیر قانونی است. با توجه به در حدیث ابن عمر: "آن مرد پرسید: رسول خدا، چه لباس باید شود توسط مردم که berihram پوشیده، او گفت،" اجازه داده نشده به پوشیدن لباس، روسری، شلوار، کلاه کفش به جز کسی که او هیچ صندل ندارد،؟ او ممکن است کفش، استفاده کند، اما او باید قطع بخش پایین تر از مچ پا. و باید لباس و گسترش با نفت Za'faran جنگ می پوشند ندارد. "

 
برای افرادی که لباس ها را به جز شلوار و کفش خود را که هیچ چشم پوشی، شلوار و کفش می پوشند بدون برش، بر اساس hadeeth از ابن عباس داده شد، او گفت: "من حضرت sallallaahu (ص) به شنیده alaihi WA sallam berkhutbah در 'Arafah

 
کسانی که دمپایی داشته باشند باید از او در کفش خود و کسانی که izar (پارچه احرام) نباید به او پوشیدن شلوار را قرار دهید، برای کسانی که berihram. " بسته صورت و هر دو دست خود را برای یک زن. بر اساس حدیث ابن عمر که sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam گفت: "برای زنان که در حال مجاز نیست به پوشیدن نقاب berihram (پوشش جلو / حجاب) و دستکش." او باید چهره خود را در صورت وجود مردان که گذشت توسط، بر اساس هشام حدیث بسته ابن Urwa از فاطمه بنت آل Mundhir، او گفت، "ما پوشش صورت ما در حالی که ما باهم بودیم ما berihram و اسماء بنت ابی بکر، صدیق.
چیزهایی که لغو حاجی، چیزهایی که در حرم شهر ممنوعه دوم، در انواع سد حاجی
دو شهر مقدس از این ممنوعیت وحی می آید که از خدا Subhanahu WA Ta'ala به پیامبر (ص) و رسول او است، ممکن است دعا و درود به هر دو tercurahkan.
 
اگر دو شهر به نام حرام، و سپس آنها مکه و مدینه است. نباید حرام کلمه absolutize syar'i به جز این دو شهر، باید کلمه در syar'i absolutize برای مسجد الاقصی ممنوع نمی شود، و نه در مسجد ابراهیم خلیل، از وحی نامیده می شود حرام به جز مکه و مدینه است.
این عزم قانونی است، عقل انسان هیچ نقشی در این زمینه است. در دو تا از این حرام ممنوع بعضی چیز ها، اگر زندگی کسی که در شهر او باید نمی شود انجام کارهایی که ممنوع هستند و یا افرادی که برای آمدن به مراجعه به انجام حج و یا عمره و یا برای مقاصد دیگر است.
 
چیزهایی که به شرح زیر ممنوع است: شکار حیوانات و پرندگان، تعقیب و یا کمک به آن را انجام دهد.
قطع درختان و خاردار است اما بسیار ضروری و در مورد اضطرار. حمل سلاح است. یافته ها بر روی زمین برداشت تا کالا برای افرادی که از زیارت مکه ممنوع است. همانطور که برای کسانی که زندگی می کنند که در آن او می تواند آن را انتخاب کنید، و سپس آن را اعلام دارد. تفاوت بین مردم که زیارت از افرادی که در آنجا زندگی می کنند به وضوح.
R U متر در ساعت
حضرت WA sallallaahu 'alaihi، sallam عمره چهار بار در چهار سال گذشته، او بیش از یک عمره در یک سفر برآورده است. این مردم که با او را از صحابه بودند، انجام شد.\هرگز گزارش شده است که یکی از آنها menjamak دو عمره در یک سفر، چه در زمان حضرت sallallaahu alaihi WA sallam زنده بود و پس از مرگ او. به جز «عایشه هنگامی که قاعدگی در حج با پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam، او دستور داد تا عایشه، برادر عبدالرحمن بن ابی بکر، به همراه عایشه از به Tan'im، برای عمره به berihram. برای عمره عایشه فکر می کردم که او پیوست زیارت، لغو شد، او گریه میکرد، پس از آن حضرت sallallaahu alaihi WA sallam mengibur اجازه می دهد عمره به او.
عمره توسط عایشه به طور خاص برای "عایشه با پیشنهاد آن است که هر یک از دوستان خود، هم مردان و هم زنان، که انجام عمره پس از حج از Tan'im هرگز شناخته شده، به عایشه این کار انجام می شود.
بازدید های مذهبی به شهر مدینه آل Munawwarah 
از ابو Huraira Allaah anhu.، او اظهار داشت که این حدیث است به sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam ادامه داد: "آنها نیست باید سفر به جز به سه مرکز: مسجد مقدس masjidku این، و مسجد الاقصی است." از ابو Huraira Allaah anhu.، او گفت:، "حضرت sallallaahu alaihi WA sallam گفت:" نماز در masjidku است بهتر از هزار نماز در مساجد دیگر به جز مسجد مقدس است. "

 
فضیلت ویژه مسجد پیامبر بزرگوار، مسجد، مسجد الاقصی و شکوه خداوند Subhanahu WA Ta'ala سه نقاط قوت این مسجد صاحب و نماز در آن نسبت به جاهای دیگر دعا. هر کسی که می آید برای دیدن مسجد حضرت محمد (ص) باید یک پاداش به دعوت حضرت sallallaahu alaihi WA sallam که برای سفر و بازدید مذهبی مسجد حضرت محمد (ص) حمایت و تحقق است.

 
بدون ادب ادب است که به سه مسجد از مساجد اختصاص داده شده است، اما سردرگمی که ممکن است در برخی از انسان ها رخ می دهد، آنها در نهایت تنظیم ادب ادب مخصوص به مسجد حضرت محمد (ص) است. این سردرگمی هرگز اتفاق افتاده است که اگر پیامبر بزرگوار نه در مسجد به خاک سپرده شد.
به منظور برای این موضوع به مسلمانان هنگامی که او از مکه به مدینه آمد و می خواست به دیدار مسجد حضرت محمد (ص) روشن شد، ما به ادب دیدار ادب مذهبی به این مسجد به ارمغان بیاورد:
منبع: http://almanhaj.or.id

پنج دلیل خوبی برای رزرو اتاق هتل در طول سفر حج و عمره در عربستان سعودی در Agoda.

پنج دلیل خوب به رزرو اتاق یک هتل در حج و عمره سفر به شهرهای مکه، مدینه، جده و شهرستانها دیگر در عربستان سعودی با Agoda کلیک کنید بر روی تبلیغات در سمت چپ (راست) و یا پایین این مقاله و یا در 1 وبلاگ از جمله aetikel در زیر ذکر شده عبارتند از:


 
بیش از 170.000 هتل در سراسر جهان - هر روز اضافه می شوند
 
اعتماد بیش از 4،000،000 مشتریان راضی
 
1،2 میلیون + هتل بررسی Agoda مشتریان در هر سال
 
بیش از 1،000 شب هر روز با نقاط پاداش بازخرید
 
با در دسترس بودن در بیش از 22،000 شهر در سراسر جهان
12 هتل در مکه، مرکز شهر، 12 می کند

 
ازUSD 293در هر شب Moevenpick هتل و محل اقامت هاجر برج مکهAbraj آل طعمه از شاه عبدالعزیز دروازه P.O. جعبه 17 700، مکه / مکه عکس 21 955 در 86 بررسی 8.1based

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزواقع در قلب دین مکه، 5 ستاره هتل لوکس است که اتاق های زیبا، سوئیت و آپارتمان های مسکونی ارائه می دهد، به خصوص برای مهمانان به طراحی ...این محل نزدیک به حرم، خرید و غذاخوری می باشد. هتل مجهز به سیستم صوتی است که می تواند به اذان و نماز از مسجد بزرگ را بشنود ...Zahrul، مالزی فوریه 9، 2012


 
ازUSD 547هر شب برجهای مکه هیلتونصندوق پستی 844، مکه / مکه عکس 8.5based 66 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزبا 599 اتاق، این ملک دارای تمام امکانات و خدمات شما می توانید از یکی از هتل های 4-ستاره انتظار است. مهمان پخش DVD / CD، آشپزخانه، فیلم را در منتظر شوید. ..رزرو صبحانه واقعی و شگفت انگیز ...Abdulnasser، قطر دسامبر 27، 2011


 
ازUSD 1067کاخ رافلز مکه در شبP.O. جعبه 1281، Oum آل Qura خیابان، مکه / مکه 21 955 بزرگ بر 9.5based 7 بررسی

  
هتل مساحت: مرکز شهر مکه و Wi-Fiهر یک از 209 اتاق در هتل 5-ستاره دارای امکانات فوق العاده خوب است. هر اتاق در هتل مهمان تهویه مطبوع، اتاق سیگار کشیدن غیر، Bathrobes ارائه می دهد.کافی شاپ، ...بسیار جدید و هفت ستاره است و توصیه میکنم هر کسی که می خواهد برای رفتن به ommra تنها این هتل را به ...احمد، امارات متحده عربی در تاریخ 15 ژانویه 2012


 
ازUSD 53در هر شب هتل Mercure Hibatullahام آل Qura خیابان آل Hafayer صندوق پستی 51 177، آل ابراهیم خلیل خیابان، مکه / مکه بالاتر از متوسط ​​در 2 بررسی 6.0based

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزبه نظاره نشست و استراحت در یکی از هتل های 381 guestrooms، همه با مهمان راحتی در مهمان pikiran.Para طراحی تلویزیون، اتاق های سیگار کشیدن غیر، مینی بار انتظار در هر ...

 
ازUSD 293هر شب هتل هیلتون مکهصندوق پستی 844، مکه / مکه عکس 8.9based 21 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزتمامی اتاقها دارای یک میز، سشوار، فیلم در خانه و همچنین امکانات رفاهی دیگر.مهمان لذت بردن از امکانات و خدمات هتل شامل امکانات جلسه، مغازه ها، ...خدمات و فقط infront کا مقام ...Syafuan، اندونزی 21 فوریه 2012


 
ازUSD 154هر شب هتل قصر سفیدآل Shamia، مکه / مکه در 1 بررسی 2.0based

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزاز جمله در تمام اتاقهای تلویزیون، دوش، حمام جداگانه و وان، مینی بار. سرویس رختشویی / خشک تمیز کردن، فروشگاه، سرویس اتاق 24 ساعته برخی از راحتی های اضافی پیدا خواهید کرد ...

 
ازUSD 347در هر شب ساعت مکه رویال برج Fairmont هتلبنیاد ملک عبدالعزیز، مکه / عکس مکه 8.4based 15 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزتمام اتاق ها تخته اتو، سشوار، در امن اتاق، میز در هر اتاق. رستوران، سرویس رختشویی / خشکشویی، سرویس اتاق 24 ساعته برخی اضافی ...بوفه بزرگ، از نظر کعبه مهربان بود ...ریم، کویت در ژانویه 17، 2012


 
ازUSD 203هر شب در هتل شهداP.O. جعبه 10 056، مکه / مکه، به طور متوسط. 5.7based در 1 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزهمه چیز را به انجام هتل در سراسر تجربه مهمان متمرکز است، تضمین آسایش و آرامش. آل شهدا رزرو هتل در مکه / مکه ساده از طریق امن ...

 
ازUSD 1333هر شب در هتل مرکز مقام مسکنAjyad خیابان مکه / مکه در 1 بررسی 3.7based

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزتمامی اتاقها دارای حمام، چای / قهوه، تلویزیون کابلی / ماهواره ای، جعبه سپرده ایمنی و امکانات دیگر است. برای آسایش و راحتی از مهمانان، شما همچنین می خواهد لباس ...

 
ازUSD 24در هر شب در هتل پلازا Mobark 2آل Mesflah - خیابان خلیل آل ابراهیم، ​​مکه / مکه در 2 بررسی 3.8based

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزبرخی از ویژگی های شما لذت بردن از تلویزیون های کابلی / ماهواره ای، مینی بار، تهویه هوا. برای مهمان احساس کامل تر، مکه / مکه هتل ارائه می دهد یک مرکز کسب و کار، ...

 
ازUSD 227در هر شب در آل Eiman هتل رویالAjyad خیابان مکه / مکه عکس 8.4based 19 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزمیز، در نوار اتاق، مینی، خشک کن مو در میان امکانات مهمانان در هر اتاق هستند.این هتل دارای یک سرویس رستوران، لباس های شسته شده / خشک تمیز کردن، ذخیره به عنوان بخشی از ...خیلی clost به حرم، سرویس، بسیاری از مکان های مواد غذایی و مغازه ها ...هیثم، کانادا 13 دسامبر، 2011


 
ازUSD 293هر شب آل مروه Rayhaan توسط روتانا هتل مکهآل طعمه Abraj، Ajyad خیابان، مکه / مکه خیلی خوب بر 7.9based 20 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزبرجسته ها در هر اتاق، در میان سایر امکانات، سشوار، اتو کردن هیئت مدیره، میز، bathrobes. ویژگی های دیگر در هتل شامل رستوران، لباس های شسته شده / خشک شویی، 24 ساعت ...

10 هتل در بر داشت در نزدیکی مسجد حرم مسجد (در درون 1km)، 10 می کند

 
ازUSD 1067کاخ رافلز مکه در شبP.O. جعبه 1281، آل Qura Oum، خیابان، مکه / مکه 21 955 (0.26 مایل از، مسجد، حرم مسجد) بزرگ بر 9.5based 7 بررسی

  
هتل مساحت: مرکز شهر مکه و Wi-Fiهر یک از 209 اتاق در هتل 5-ستاره دارای امکانات فوق العاده خوب است. هر اتاق در هتل مهمان تهویه مطبوع، اتاق سیگار کشیدن غیر، Bathrobes ارائه می دهد.کافی شاپ، ...بسیار جدید و هفت ستاره است و توصیه میکنم هر کسی که می خواهد برای رفتن به ommra تنها این هتل را به ...احمد، امارات متحده عربی در تاریخ 15 ژانویه 2012


 
ازUSD 293هر شب هتل هیلتون مکهصندوق پستی 844، مکه / مکه (0.27 مایل از در مسجد، حرم مسجد) عکس بر 8.9based 21 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزتمامی اتاقها دارای یک میز، سشوار، فیلم در خانه و همچنین امکانات رفاهی دیگر.مهمان لذت بردن از امکانات و خدمات هتل شامل امکانات جلسه، مغازه ها، ...خدمات و فقط infront کا مقام ...Syafuan، اندونزی 21 فوریه 2012


 
ازUSD 227در هر شب در آل Eiman هتل رویالAjyad خیابان، مکه / مکه (0.28 مایل از در مسجد، حرم، مسجد) های عکس 8.4based در 19 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزمیز، در نوار اتاق، مینی، خشک کن مو در میان امکانات مهمانان در هر اتاق هستند.این هتل دارای یک سرویس رستوران، لباس های شسته شده / خشک تمیز کردن، ذخیره به عنوان بخشی از ...خیلی clost به حرم، سرویس، بسیاری از مکان های مواد غذایی و مغازه ها ...هیثم، کانادا 13 دسامبر، 2011


 
ازUSD 1333هر شب در هتل مرکز مقام مسکنAjyad خیابان، مکه / مکه (0.31 مایل از در مسجد، حرم، مسجد) قابل قبول بر 3.7based 1 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزتمامی اتاقها دارای حمام، چای / قهوه، تلویزیون کابلی / ماهواره ای، جعبه سپرده ایمنی و امکانات دیگر است. برای آسایش و راحتی از مهمانان، شما همچنین می خواهد لباس ...

 
ازUSD 293در هر شب Moevenpick هتل و محل اقامت هاجر برج مکهAbraj آل طعمه از شاه عبدالعزیز دروازه P.O. جعبه 17 700، مکه / مکه 21 955 (0.32 مایل از آل مسجد آل حرم مسجد) عکس بر 8.1based 86 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزواقع در قلب دین مکه، 5 ستاره هتل لوکس است که اتاق های زیبا، سوئیت و آپارتمان های مسکونی ارائه می دهد، به خصوص برای مهمانان به طراحی ...این محل نزدیک به حرم، خرید و غذاخوری می باشد. هتل مجهز به سیستم صوتی است که می تواند به اذان و نماز از مسجد بزرگ را بشنود ...Zahrul، مالزی فوریه 9، 2012


 
ازUSD 347در هر شب ساعت مکه رویال برج Fairmont هتلبنیاد ملک عبدالعزیز، مکه / مکه (0.33 مایل از در مسجد، حرم، مسجد) های عکس 8.4based در 15 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزتمام اتاق ها تخته اتو، سشوار، در امن اتاق، میز در هر اتاق. رستوران، سرویس رختشویی / خشکشویی، سرویس اتاق 24 ساعته برخی اضافی ...بوفه بزرگ، از نظر کعبه مهربان بود ...ریم، کویت در ژانویه 17، 2012


 
ازUSD 293هر شب آل مروه Rayhaan توسط روتانا هتل مکهطعمه آل Abraj، Ajyad خیابان، مکه / مکه (0.33 مایل از آل مسجد آل حرم مسجد) خیلی خوب بر 7.9based 20 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزبرجسته ها در هر اتاق، در میان سایر امکانات، سشوار، اتو کردن هیئت مدیره، میز، bathrobes. ویژگی های دیگر در هتل شامل رستوران، لباس های شسته شده / خشک شویی، 24 ساعت ...

 
ازUSD 547هر شب برجهای مکه هیلتونصندوق پستی 844، مکه / مکه (0.38 مایل از مسجد حرم مسجد) عکس 8.5based شده در 66 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزبا 599 اتاق، این ملک دارای تمام امکانات و خدمات شما می توانید از یکی از هتل های 4-ستاره انتظار است. مهمان پخش DVD / CD، آشپزخانه، فیلم را در منتظر شوید. ..رزرو صبحانه واقعی و شگفت انگیز ...Abdulnasser، قطر دسامبر 27، 2011


 
ازUSD 154هر شب هتل قصر سفیدآل Shamia، مکه / مکه (0.69 مایل از در مسجد، حرم، مسجد) قابل قبول بر 2.0based 1 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزاز جمله در تمام اتاقهای تلویزیون، دوش، حمام جداگانه و وان، مینی بار. سرویس رختشویی / خشک تمیز کردن، فروشگاه، سرویس اتاق 24 ساعته برخی از راحتی های اضافی پیدا خواهید کرد ...

 
ازUSD 203هر شب در هتل شهداP.O. جعبه 10 056، مکه / مکه، (0.83 مایل از آل مسجد آل حرم مسجد) بالاتر از حد متوسط ​​بر 5.7based 1 بررسی

  
هتل مساحت: شهر مکه مرکزهمه چیز را به انجام هتل در سراسر تجربه مهمان متمرکز است، تضمین آسایش و آرامش. آل شهدا رزرو هتل در مکه / مکه ساده از طریق امن.
21 هتل در مدینه / مدینه، 1 می کند

 
ازUSD 240در شب هیلتون مدینهملک فهد جاده P.O. آل مدینه جعبه Mounawara 3939، / مدینه مدینه خیلی خوب بر 8.0based 10 بررسی

  
هتل مساحت: مدینه مرکز شهرمهمان ها بهترین امکانات را در هر یک از 340 اتاق در هتل 3-ستاره پیدا کنید. مو خشک کن (سشوار) هر اتاق، میز، تهویه مطبوع، روزنامه. این ...محل در نزدیکی، اتاق Nabawi و راحت ...Zahrul، مالزی 5 فوریه 2012


 
ازUSD 107در هر شب ویلا در مدینهمنطقه شمال مرکزی، مدینه، عربستان سعودی، مدینه / مدینه خیلی خوب بر 7.7based 12 بررسی

  
هتل مساحت: مدینه مرکز شهربرخی از ویژگی های شما لذت بردن از اتاق ها سیگار کشیدن غیر، اتاق امن، اتو کردن هیئت مدیره، میز است. طبقه اجرایی، آسانسور، سرویس اتاق 24 ساعته، برخی از راحتی فوق العاده نظر شما ...شسته و رفته و مرتب است. پذیرش صحبت می کند زبان معقول انگلیسی ...سید، کانادا 15 فوریه 2012


 
ازUSD 1813هر شب هتل مدینه کروم *غرب منطقه مرکزی مدینه / مدینه پاپ بر 6.6based 3 بررسی

  
هتل مساحت: مدینه مرکز شهرمهمان مو خشک کن (سشوار)، روزنامه، در اتاق امن در هر kamar.Selain اتاق انتظار، ملک در مدینه / مدینه یک سرویس رختشویی / خشکشویی، طبقه اجرایی، ...

 
ازUSD 127هر شب در هتل انصار طلاییروبروی مسجد مقدس منطقه مرکزی، شمال، مدینه / مدینه جدید!نظر به زودی
  
هتل مساحت: مدینه مرکز شهرمکان مناسب، کارکنان اختصاص داده شده و امکانات درجه اول این هتل مورد علاقه در میان مسافران است. رزرو هتل طلایی الانصار مدینه / مدینه آسان ...

 
ازUSD 133هتل ماریوت مدینه در شبخیابان ملک فیصل، Provice غربی، مدینه / مدینه خوب 7.3based 14 بررسی

  
هتل مساحت: مدینه مرکز شهرمهمان تهویه مطبوع، اتاق سیگار کشیدن غیر، تلویزیون انتظار در هر اتاق را پیدا کنید. رستوران ها، مغازه ها، سرویس اتاق 24 ساعته، مرکز کسب و کار برخی از راحتی فوق العاده نظر شما ...

 
ازUSD 160Dyar در شب امپراطوری هتلخیابان ملک فهد، مدینه / مدینه جدید!نظر به زودی
  
هتل مساحت:برای اینکه مهمانان احساس راحتی، تمام اتاق ها از ویژگی های اتاق های غیر سیگار، روزنامه، سشوار. ویژگی های دیگر در هتل شامل رستوران، آسانسور، اتاق 24 ساعت ...
47 هتل در جده، 3 شد

 
ازUSD 184هر شب هتل در حمرا مدیریت پولمنخیابان فلسطین، صندوق پستی 7375، جده خوب 7.0based در 8 بررسی

  
هتل مساحت: منطقه ای Falastinاز جمله در تمام اتاق های خانه، تخته اتو کردنی دارم، اتاق سیگار کشیدن غیر. 24-ساعت خدمات اتاق، رستوران ها، مغازه ها از راحتی فوق العاده شما در جده پیدا کنید ...

 
ازUSD 97در هر شب تعطیلات مسافرخانه جده در هتل سلامپادشاه به صندوق پستی خیابان خالد 6582 مکه جاده، جده بالاتر از متوسط ​​در 14 بررسی 5.8based

  
هتل مساحت: مرکز شهر جدهتمامی اتاق ها از ویژگی های امن در اتاق، اتو کردن هیئت مدیره، روزنامه، تهویه مطبوع و امکانات دیگر است. ویژگی های دیگر در هتل شامل مرکز کسب و کار، جلسه، ...محل سکونت: - مناسب برای مسافران کسب و کار ...Norhanirus، مالزی فوریه 6، 2012


 
ازUSD 280هر شب در هتل هیلتون شهر جدهآل Corniche جاده، صندوق پستی 21 362 128 428 جده است پناهندگان شتی، واقع ولسوالی پادشاهی عربستان سعودی، جده خیلی خوب بر 7.7based 25 بررسی

  
هتل منطقه: حومه جدهمهمان ها بهترین امکانات را در هر یک از 388 اتاق در اتاق هتل 5-ستاره populer.Semua میز، bathrobes، فیلم خانه، اتاق سیگار کشیدن غیر و همچنین ...

 
ازUSD 232در هر شب رادیسون SAS رویال سوئیت هتل - جدهجاده مدینه، جده خیلی خوب بر روی 5 بررسی 7.7based

  
هتل مساحت: Nahdah منطقهبرای اینکه مهمانان احساس راحتی، تمام اتاق ها از ویژگی های اتاق های غیر سیگار، روزنامه، AC. هتل عالی در جده همچنین دارای 24 ساعته خدمات اتاق، ...

 
ازUSD 427چوب بلسان بنفش Corniche هتل در شبCorniche جاده جده 48 122 عکس در 8 بررسی 9.0based

  
هتل مساحت:هر یک از 127 اتاق در هتل 5-ستاره به هر دو دارای امکانات فوق العاده. در همه اتاق تلویزیون، دسترسی به اینترنت - بی سیم، در اتاق، دسترسی به اینترنت - ...

 
ازUSD 267هر شب در هتل بین قاره ای جدهاز حمرا Corniche آل، جده پاپ 6.8based در 3 بررسی

  
هتل مساحت: مناطق باراندازمهمان امن در اتاق، میز، تهویه مطبوع انتظار در هر اتاق را پیدا کنید. همچنین می تواند در رستوران هتل، امکانات ملاقات ها، مغازه ها یافت می شود. هتل برتر فراهم می کند ...

 
ازUSD 257هر شب هتل Crowne پلازاآل Corniche آل حمرا منطقه جده عکس 8.3based: در 8 بررسی

  
هتل مساحت: مناطق باراندازهر یک از 226 اتاق در این هتل 5-ستاره تمام راحتی و آسودگی در ویژگی های rumah.Beberapa شما لذت بردن از مو خشک کن (سشوار)، دسترسی به اینترنت - شبکه های LAN، هوا ...

 
ازUSD 147هر شب هتل رادیسون بلو جدهمدینه جاده صندوق پستی 8483 جده 21، جده 482 خیلی خوب بر 8.0based 12 بررسی

  
هتل مساحت:به نظاره نشست و استراحت در یکی از هتل guestrooms 292، همه با آسایش مهمانان در ویژگی های pikiran.Beberapa شما لذت بردن از تهویه مطبوع، دسترسی به اینترنت - شبکه های LAN، ...مکان بسیار مناسب و امکانات کسب و کار خوب ....دیوید، استرالیا تاریخ 14 ژانویه 2012


 
ازUSD 74در هر شب طلایی لاله هتل جدهجاده فرودگاه، صندوق پستی در 2559 جده 21 461، جده عربستان سعودی در 3 بررسی 5.0based دریافت

  
هتل مساحت: فرودگاهپا مالکیت مدرن در جده مرکزی است، با داشتن انواع امکانات مناسب است. این هتل دارای یک مکان ایده آل برای گردشگران، نزدیک به ساحل و تنها ...

 
ازUSD 547هر شب والدورف Astoria قصر آل شرقCorniche جاده شمال، جده فوق العاده در 2 بررسی 8.8based

  
هتل مساحت: مرکز شهر جدهخواه در کسب و کار و یا تعطیلات، هر یک از 38 اتاق در اموال 5-ستاره، والدورف شرق Astoria قصر آل طراحی شده است برای کمک به مهمانان استراحت در اتاق دسترسی به اینترنت به راحتی و gaya.Setiap ...

 
ازUSD 213در هر شب Movenpick هتل جدهPO BOX 2109 مدینه، جده جاده خیلی خوب بر 7.8based 14 بررسی

  
هتل مساحت: مرکز شهر جدهبه نظاره نشست و استراحت در یکی از هتل های 124 guestrooms، همه با آسایش میهمانان در pikiran.Untuk طراحی مهمانان احساس راحتی، تمام اتاق ها در موهای اتاق قابلیت، ...

 
ازUSD 106هر شب دریای سرخ هتل قصرجاده شاه عبدالعزیز صندوق پستی 824 جده 21 421 عربستان سعودی، جده خوب بر 7.0based 7 بررسی

  
هتل مساحت: فرودگاهچه هتل بهتر برای استفاده به عنوان پایه ای برای کشف از دریای سرخ جده هتل قصر، درست در قلب این شهر واقع شده؟ این ویژگی یک مکان ایده آل برای shopaholics، واقع است ...

 
ازUSD 129در هر شب Makarim روستای Annakheelشمال به نفرت، جده پاپ 6.5based 6 بررسی

  
هتل مساحت:هر اتاق دوش، بالکن / تراس، مینی بار، ماهواره / کابل تلویزیون. هتل عالی در جده همچنین دارای یک سرویس رختشویی / خشکشویی، فروشگاه، تسهیلات نشست، ...

 
ازUSD 138هر شب Ramada دارای قاره هتل جدهخیابان فلسطین 21، جده 472 خیلی خوب در 5 بررسی 7.7based

  
هتل مساحت:هر اتاق در هتل ارائه می دهد دوش مهمان، تلویزیون، اتاق های سیگار کشیدن غیر.مهمان لذت بردن از امکانات هتل و خدمات از جمله رستوران ها، جلسه ...

 
ازUSD 92آپارتمان هر شب هتل اوا صفریAlsalama منطقه است. ، مدینه، قریش پل جاده، پاپ جده 6.2based در 3 بررسی

  
هتل مساحت:برای اینکه مهمانان احساس راحتی، تمام اتاقها دارای تلویزیون، تهویه مطبوع، اتو کردن هیئت مدیره است. ویژگی های دیگر در هتل شامل آسانسور، مرکز کسب و کار، اتاق 24 ساعت ...

 
ازUSD 240در هر شب Elaf جده هتل دریای سرخ بازارCorniche جاده جده عکس 8.8based: در 7 بررسی

  
هتل مساحت:تمامی اتاقها دارای hairdryers، روزنامه، تهویه مطبوع، اتو کردن هیئت مدیره در هر اتاق است. ویژگی های دیگر در هتل میتوان به موارد زیر اشاره کرد: سرویس رختشویی / تمیز کردن خشک، در جلسه ای ...

 
ازUSD 79در هر شب تعطیلات جواد آل آل Abyadشاهزاده فهد خیابان (Siteen خیابان)، جده!نظر به زودی
  
هتل مساحت:برخی از ویژگی های شما لذت بردن از ماهواره / تلویزیون کابلی، حمام، اتاق سیگار کشیدن غیر، حمام است. مهمان لذت بردن از امکانات هتل و خدمات از جمله ایمنی ...

 
ازUSD 91هر شب استراحت هتل مسافرخانه سوئیت برف و بارانجاده شاه عبدالعزیز جده.نظر به زودی
  
هتل مساحت:از جمله در تمام اتاقهای هوایی مطبوع، دوش و وان، ماهواره / تلویزیون کابلی است.برای هر مهمان را کامل تر، جده هتل ارائه می دهد آسانسور، خدمات اتاق، ...

 
ازUSD 67هر شب در هتل سوئیت صنممناطق تجاری، جده بزرگ 10.0based در 1 بررسی

  
هتل مساحت:مهمان اتو کردن هیئت مدیره، میز، سشوار انتظار در هر اتاق را پیدا کنید. مهمانان از امکانات هتل و خدمات از جمله فضای رستوران و آسانسور، 24 ساعت لذت ببرید ...

 
ازUSD 93در هر شب Bhadur توچال جدهObhor شمال جده در 1 بررسی 3.0based

  
هتل مساحت:تلویزیون، وان حمام، تهویه مطبوع در هر اتاق هتل مجهز وجود دارد. ویژگی های یک رستوران، خدمات اتاق، جعبه سپرده ایمنی، کسب و کار مرکز، جده ...

 
ازUSD 479در هر شب پارک هایت جده مارینا باشگاه و هتل آبگرمحمرا در منطقه جنوبی، Corniche، پاپ های جده 6.7based 2 بررسی

  
هتل مساحت: مناطق باراندازهر اتاق، تهویه مطبوع، اتاق سیگار کشیدن غیر و روی میز کار است. هتل بسیار عالی در جده نیز دارای خدمات 24-ساعته اتاق، مغازه ها، امکانات نشست. امکانات برای تفریح.
اطلاعات بیشتر در زبانهای دیگر در یک وبلاگ زیر را ببینید:
http://kekabah.blogspot.com/http://travelandhealthnews.blogspot.comhttp://entertainmentandgetextramoney.blogspot.comhttp://mjusuf.blogspot.com/http://computer-internet-usaha.blogspot.com/http://computer-internet-3d-animationsetc.blogspot.com/http://newsvideo-photo.blogspot.com/http://allsportcourseskursusolahraga.blogspot.com/http://computer-internet-bussines.blogspot.com/http://education-pendidikan-online.blogspot.com/http://jobvacancieslowongankerja.blogspot.com/http://soccercoursessepakbola.blogspot.com/http://moviemusicfilmmusik.blogspot.com/http://languagecourseskursusbahasa.blogspot.com/http://cookreciperesepmasakan.blogspot.com/http://clickbankbussinesbankdatabisnis.blogspot.com/http://entertainmentandgetextramone.blogspot.com

No comments:

Post a Comment